Autolakovnícke práce

Karosárske práce

Leštenie vozidiel

Odťahová služba

O nás

Naše pracovné skúsenosti pramenia z praxe s lakovaním vozidiel od vyučenia v roku 1971. 46rokov praxe nás bohate naučilo všetko o opravách laku na vozidlách a tak sa z profesie stala rodinná tradícia pretrvávajúca dodnes. Lakujeme všetky typy a druhy vozidiel, motocyklov a veteránov. Korekciu laku tak už nevnímame len ako profesiu, ale aj ako poslanie.

Hodnoty, na ktorých staviame

- Ústretovosť

- Precíznosť

- Spoľahlivosť

CERTIFIKÁTY

O nás

POSTUP PRI PRÁCI

Postup pri práci

Automobil je obhliadnutý naším odborným personálom spolu s vami pre určenie orientačnej ceny opravy laku a karosérie. Následne vykonáme objednávku potrebných náhradných dielov od autorizovaných značiek. Následuje demontáž poškodených dielov a komplexná oprava. Využívame potrebné postupy s technológiu v našej certifikovanej karosárskej a lakovníckej dielni aby sme dostali Vaše vozidlo do pôvodného stavu.

Výhody použitia najmodernejších technológii

EKOLÓGIA: Ako spoločnosť pracujúca s lakmi nám záleží na prírode a preto využívame technológie minimalizujúce zaťaženie životného prostredia.
KVALITA: Výsledkom našej práce je vysoká kvalita a precíznosť spracovaného laku, rovnomerná hrúbka a štruktúra povrchov vrátane ťažko prístupných miest na vozidle.
PRACOVNÉ PROSTREDIE: Naše pracovisko s chemikáliami a lakmi spĺňa všetky prvky a normy moderného bezpečného a odborného pracoviska.

Certifikáty